logo - LifePark

Autor architektonického riešenia myslel na všetko – pri tvorbe oboch objektov nechal priestor aj na sebarealizáciu a sebaprojekciu jeho budúcich obyvateľov.

Vašu predstavu o ideálnom bývaní pomôže naplniť variabilita bytového i rodinného domu: umožňuje spájanie bytov a zmeny ich dispozičného riešenia. Ako na to?
Aj v tejto oblasti sme pre vás pripravili zvýhodnenú ponuku – možnosť spolupráce s našimi partnermi, renomovanými spoločnosťami T Design a Leardo.

Napriek tomu že byty v projekte LifePark Residence sa dodávajú ako holobyty, so zariadením nebudete mať žiadne starosti.


U nášho overeného partnera, T Design s.r.o., máte na výber materiály od keramických obkladov a dlažieb, cez prírodný kameň, sanitu, parkety, dvere a koberce. Všetky dodávané materiály sú od renomovaných výrobcov z Talianska, Španielska, Portugalska a Švajčiarska. Samozrejmosťou je aj montáž Vami vybratých produktov.

Pri predložení potvrdenia o kúpe priestorov v LifePark Residence vám poskytne zvýhodnenú ponuku na všetky produkty.
V rámci komunikácie s touto spoločnosťou nezabudnite, prosím, uviesť, že ide o projekt LifePark Residence.
Pre bližšie informácie o ponuke T Design môžete navštíviť www.tiledesign.sk alebo predajňu na Radlinského ulici 45, Bratislava.Druhý partner projektu LifePark Residence, spoločnosť Leardo, sa zaoberá navrhovaním a komplexnou realizáciou interiérov.

Našim cieľom je prinášať klientom čo najširšie portfólio produktov a služieb a individuálne pristupovať ku každému projektu. Vieme, že zariaďovanie interiéru je dôležitou etapou života, preto sa snažíme pretvárať predstavy našich klientov na priestory, kde sa budú cítiť príjemne a pohodlne.

Leardo je priamym dovozcom viacerých renomovaných talianskych, dánskych, či slovenských výrobcov nábytku a bytových doplnkov. Vďaka širokej ponuke typových produktov i vlastným výrobným kapacitám sme schopní zabezpečiť akékoľvek požiadavky klienta na nadštandardne vybavený interiér.

Vďaka pozitívnym skúsenostiam z predchádzajúcej spolupráce sa Leardo stalo partnerom projektu LifePark Residence. Znamená to, že ako majiteľ bytu v tomto projekte získavate zvýhodnené podmienky pri navrhovaní a tvorbe vášho budúceho interiéru. Budeme vás sprevádzať celým procesom od riešenia klientskych zmien, cez návrh interiéru, stavebnú realizáciu až po konečnú dodávku interiérového vybavenia.

Aké výhody vám spolupráca so spoločnosťou Leardo prináša?

  • Ak sa stanete majiteľom nehnuteľnosti v bytovom projekte LifePark Residence, poskytneme vám za zvýhodnených podmienok služby spojené s návrhom interiéru a jeho realizáciou na kľúč.
  • Vďaka znalosti celého projektu a projektovej dokumentácie dokážeme eliminovať chyby a zefektívniť proces realizácie.
  • Konzultácie, návrh a kalkuláciu sme schopní riešiť kedykoľvek po dohode s vami bez ohľadu na skutočnú fázu výstavby projektu.
  • Zastúpením viacerých značiek dizajnových výrobcov bytového nábytku a interiérového vybavenia získavate „slobodu“ výberu bez obmedzenia a s cenami, aké by individuálny zákazník nedosiahol.
  • Vďaka vlastným výrobným kapacitám a možnosti výroby nábytku na mieru poskytujeme možnosť dotvoriť si interiér bytu bez obmedzení.

V prípade kompletnej realizácie interiéru získavate jediného partnera zodpovedajúceho za celý proces jeho zariaďovania.

Váš interiér môžeme realizovať ihneď ako si preberiete kľúče od vášho nového bytu.

V rámci komunikácie s touto spoločnosťou nezabudnite, prosím,  uviesť, že ide o projekt LifePark Residence.

Viac informácií získate priamo na web stránke www.leardo.sk, prostredníctvom e-mailu info@leardo.sk alebo na mobilnom čísle  +421 903 649 372.