logo - LifePark

V  jednej z najlukratívnejších častí Bratislavy, priamo na hradnom kopci, vyrastá nový rezidenčný projekt - LifePark Residence. Komfort jeho budúcich obyvateľov dozaista zvýši aj fakt, že v tejto lokalite už nie je priestor pre ďalšiu výstavbu a samotná Drotárska cesta, kde je objekt situovaný, je málo frekventovaná.
Tunajší rezidenti si tak budú môcť naplno užívať priestranný balkón s terasou či záhradu napríklad aj na spoločné stolovanie a posedenia s rodinou i  priateľmi.
Dostatok garážových státí, ktorý v dnešných časoch nebýva samozrejmosťou, ocení hádam každý.
Benefity LifePark Residence podčiarkuje množstvo zelene a skutočnosť, že objekt je situovaný v bezprostrednej blízkosti Horského parku.

„Väčšinu záujemcov, ktorí sa pre kúpu nehnuteľnosti v
LifePark Residence  už rozhodli, zaujal popri lokalite najmä komorný charakter projektu.
Maximálne tri byty na jednom podlaží a iba tri rodinné domy v radovej zástavbe sú garanciou toho, že pocit súkromia v tomto prípade nie je len ilúziou, ale realitou,“ hovorí Peter Černík, prokurista spoločnosti STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, ktorá jeho realizáciu komplexne zastrešuje. Ako investor, realizátor výstavby i priamy predajca.

Developer zrejme už pri zrode myšlienky projektu mal pred očami konkrétnu víziu a predstavu o kategórii svojich zákazníkov.
Autor architektonického riešenia myslel na všetko – pri tvorbe oboch objektov nechal priestor aj na sebarealizáciu a sebaprojekciu jeho budúcich obyvateľov. Ich predstavu o ideálnom bývaní pomôže naplniť variabilita bytového i rodinného domu:  umožňuje dokonca spájanie bytov a zmeny ich dispozičného riešenia do určitého termínu výstavby.  
Napriek tomu že byty v projekte LifePark Residence sa dodávajú ako holobyty, so zariadením nebudete mať žiadne starosti.
Spoločnosť Strabag prostredníctvom webovej lokality www.lifeparkresidence.sk odporúča dodávateľov interiérového riešenia, ktorí vyhovejú aj najnáročnejším klientom.

S ohľadom na kvalitatívne parametre projektu nás zaujímalo, ako sa vyvíja predaj bývania v LifePark Residence.

„Z troch  radových domov  je aktuálne  k dispozícii už iba posledný vo výmere viac ako 140 metrov štvorcových. Z devätnástich bytov v bytovom dome zostáva aktuálne voľných posledných päť.“ uvádza Tomáš Kríž, manažér, ktorý má predaj na starosti.

Ceny na webovej stránke www.lifeparkresidence.sk nenájdete, predajca ich poskytuje záujemcom už iba na vyžiadanie.
Napriek tomu, že z hľadiska prirodzenej diskrétnosti nechce uvádzať konkrétne mená, Tomáš Kríž na našu otázku dodáva: „Skladba majiteľov už predaných bytových jednotiek v objekte je zárukou toho, že budúci obyvatelia si budú navzájom serióznymi a skutočne dobrými susedmi.“

Napĺňa sa tak strategický zámer investora – vybudovať v lukratívnej lokalite v samotnom srdci Bratislavy objekt, ktorý môžeme smelo označiť pečaťou „Limited edition“.