logo - LifePark
Lukratívne bývanie, štandard na vysokej úrovni, prestížne miesto, výnimočná poloha, moderné, funkčné, pokojná lokalita... To sú iba niektoré z prívlastkov, ktorými sa billboardy len tak hemžia.
Na svoje si iste prídu developeri, banky, ktoré poskytujú hypotekárne úvery, realitné kancelárie i stavebné firmy. A čo človek, ktorý si vyberá optimálne bývanie? O toho tu predsa ide najviac. Ako sa v tejto spleti ponúk vyznať a rozhodnúť sa naozaj správne a najmä bez rizika?

Mnoho bytov sa v súčasnosti ponúka len z papiera, keď domy ešte nestoja. Je takýto nákup väčším rizikom? Pri rezervácii bytov v ešte v nepostavených projektoch by si mal kupujúci pred podpisom rezervačnej zmluvy preveriť históriu a referencie developera. Okrem toho je vhodné preveriť si tiež vlastnícke právo developera k stavebným pozemkom, existenciu stavebného povolenia na projekt, ako aj spôsob financovania projektu,“ radí autor článku „Venujte pozornosť rezervačnej zmluve“ v Hospodárskych novinách.

V tejto súvislosti spomeňme, že v jednej z najlukratívnejších lokalít Bratislavy, priamo na hradnom kopci, vyrastá nový rezidenčný projekt - LifePark Residence. Je jedinečný nielen polohou a svojim charakterom, ale najmä tým, že jeho realizáciu komplexne zastrešuje jediný subjekt - spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.. Ako investor, realizátor výstavby i priamy predajca. Navyše pre svojich klientov zabezpečí aj kompletný servis nehnuteľnosti počas celej záručnej doby. Táto skutočnosť a renomé medzinárodne uznávanej značky STRABAG dáva budúcim obyvateľom nového bytového a rodinného domu na Drotárskej ceste istotu a záruky, že rozhodnutie zabezpečiť si nehnuteľnosť práve v tomto objekte je správne a bez rizika.

Dodajme, že medzi nesporné výhody bývania v LifePark Residence patrí komorné prostredie (budete mať na vašom poschodí maximálne jedného – dvoch susedov). Komfort obyvateľov dozaista zvýši aj fakt, že na Drotárskej ceste už nie je priestor pre ďalšiu výstavbu a samotná cesta je málo frekventovaná. Budúci rezidenti si tak môžu naplno užívať priestranný balkón s terasou napríklad napríklad aj na spoločné stolovanie či posedenia s rodinou. Dostatok garážových státí, ktorý v dnešných časoch nebýva samozrejmosťou, ocení hádam každý. Benefity LifePark Residence podčiarkuje množstvo zelene a skutočnosť, že objekt je situovaný v bezprostrednej blízkosti Horského parku.

V rodinnom dome je k dispozícii už iba posledný byt vo výmere viac ako 140 metrov štvorcových. O úspešnosti projektu svedčí aj to, že z devätnástich bytov v bytovom dome predal investor už dvanásť. Príležitosť získať atraktívne bývanie v exkluzívnej lokalite má tak už len posledných deväť záujemcov.