logo - LifePark

LUKRATÍVNA LOKALITA

Blízko do prírody, na skok do centra.

Horský park, najväčšia prírodná zelená zóna v Bratislave s pôvodnou faunou a flórou, v bezprostrednej blízkosti rezidencie priam láka na prechádzky, ranný džoging, relax či meditáciu. Každá generácia si tu nájde to svoje.
A pritom sa stále pohybujete v tichej časti v Starom Meste, v centre inak rušnej metropoly.
Odjakživa prestížna štvrť, v ktorej sídli väčšina zahraničných zastupiteľstiev, pridáva lokalite hradného kopca nádych nenápadnej výnimočnosti a noblesy.

Ak je teda tiché, bezpečné a stabilizované prostredie to, čo hľadáte, tento kus sveta bol stvorený práve pre vás.

HROMADNÁ DOPRAVA

Ideálna poloha LifePark Residence ponúka bezproblémové napojenie na autobusovú a trolejbusovú hromadnú dopravu. Autobusové a trolejbusové zastávky MHD sa nachádzajú len pár desiatok metrov od vášho nového bývania. V okruhu cca 300 m sa nachádzajú dve stanovištia taxislužieb – prvé pri námestí Červený kríž, druhé pokrýva lokalitu ulíc Mudroňova – Búdkova.

ZDRAVOTNÉ ZARIADENIA

V blízkosti LifePark Residence sa nachádzajú ambulancie odborných a praktických lekárov – praktický lekár pre dospelých, pre deti a dorast, očná, psychiatrická a geriatrická ambulancia či rehabilitačné centrum. V lokalite nájdete aj takmer desať lekární.

POHYB NA ČERSTVOM VZDUCHU

Neďaleký Horský park pozná takmer každý ako najväčšiu parkovú plochu v Bratislave, ktorá ponúka nespočetné možnosti pre športové aktivity, prechádzky v prírode i v spoločnosti domácich maznáčikov.

Známa  Horáreň v Horskom parku je ideálnym miestom na trávenie voľného času najmä pre rodiny s deťmi. Deti tu nájdu detské ihrisko, môžu tu zažiť jazdu na poníkoch či sledovať filmy v lesnom kine. Milovníkov tenisu a volejbalu iste poteší športový areál pri Habánskom mlyne. Iuventu si zase obľúbia tí, ktorí si radi zacvičia vo fitnescentre, plávajú v bazéne či uprednostňujú relax v saune.

Pre cyklistov sú pripravené cyklotrasy priamo v areáli Horského parku, ktoré sa napájajú na cyklistické chodníky na Železnej studničke a Dunajskú cyklotrasu s celoštátnym a medzinárodným prepojením.
Na nábreží Dunaja – v Karloveskej zátoke – nájdete zase lodenice s možnosťami vodných športov.

ŠKOLSTVO A VZDELÁVANIE

Priamo v lokalite nájdete niekoľko materských, základných a stredných škôl, dve vysoké školy a tri základné umelecké školy, špeciálne školy pre deti so zdravotným znevýhodnením, jazykové školy, centrá voľného času a školské kluby detí.

KAM ZA KULTÚROU

V areáli Bratislavského hradu sa nachádza múzeum a organizuje sa tu množstvo kultúrnych a spoločenských podujatí. Dominanta lokality, pamätník Slavín, ponúka nádherný výhľad na panorámu hlavného mesta.
Centrum divadla, literatúry a vzdelávania nájdete na Gaštanovej ulici.

V lokalite sa nachádza aj niekoľko kostolov rímskokatolíckej, evanjelickej a pravoslávnej cirkvi.

ZÁBAVA

Drotárska cesta je mimoriadne tichou, na bývanie ideálnou zónou. Milovníkov zábavy a spoločenského života preto iste poteší bezprostredná blízkosť centra mesta a Mlynskej doliny, kde je k dispozícii viacero barov, diskoték a nočných klubov.

REŠTAURÁCIE

V blízkosti LifePark Residence nájdete celý rad možností, kde si môžete vychutnať dobré jedlo či nápoje. Za všetky spomeňme už zmienenú Horáreň v Horskom parku, Pizzeriu Búdková, Reštauráciu Habánsky mlyn, reštauráciu Ako doma, pivárničku s jedinečnou atmosférou s názvom Funus a mnohé ďalšie.

ZDRAVÉ BÝVANIE

LifePark Residence poskytuje svojim obyvateľom zdravé bývanie po všetkých stránkach.
Aj keď je dole v meste sychravé počasie a smog, tu na hradnom kopci je vzduch čistý, priezračný a čerstvý.
Premávka v celej lokalite a osobitne na Drotárskej ceste nie je ani zďaleka taká frekventovaná ako v iných častiach Bratislavy.

Hluk mesta sem nedolieha, svetelný smog neruší pri pohľade na hviezdy a výhľad upokojí vašu psychiku aj po náročnom či uponáhľanom dni.

ZELENÁ ZÓNA

Dostatok zelene v okolí i v neďalekom Horskom parku ponúka ideálny priestor na aktívny i pasívny relax. Navyše – až na 60 percentách plochy celého komplexu vytvoril architekt priestor na prírodnú zeleň a oddychovú zónu. Vznikol tak ideálny priestor na stretnutia s rodinou, priateľmi či na pohyb na čerstvom vzduchu s malými deťmi.

SÚKROMIE

Ak preferujete komornú atmosféru a pocit súkromia, oboje nájdete práve tu.
Maximálne tri byty na jednom podlaží, celkový počet iba 19 bytových jednotiek v bytovom dome a len tri bytové jednotky v rodinnom dome sú garanciou toho, že pocit súkromia nie je iba ilúziou, ale realitou.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Aj v tejto oblasti sme pre vás pripravili zvýhodnenú ponuku – možnosť spolupráce s našimi partnermi, renomovanými spoločnosťami T Design a Leardo.


U nášho overeného partnera, T Design s.r.o., máte na výber materiály od keramických obkladov a dlažieb, cez prírodný kameň, sanitu, parkety, dvere a koberce. Všetky dodávané materiály sú od renomovaných výrobcov z Talianska, Španielska, Portugalska a Švajčiarska. Samozrejmosťou je aj montáž Vami vybratých produktov.

Pri predložení potvrdenia o kúpe priestorov v LifePark Residence vám poskytne zvýhodnenú ponuku na všetky produkty.
V rámci komunikácie s touto spoločnosťou nezabudnite, prosím, uviesť, že ide o projekt LifePark Residence.
Pre bližšie informácie o ponuke T Design môžete navštíviť www.tiledesign.sk alebo predajňu na Radlinského ulici 45, Bratislava.


Druhý partner projektu LifePark Residence, spoločnosť Leardo, sa zaoberá navrhovaním a komplexnou realizáciou interiérov.

Našim cieľom je prinášať klientom čo najširšie portfólio produktov a služieb a individuálne pristupovať ku každému projektu. Vieme, že zariaďovanie interiéru je dôležitou etapou života, preto sa snažíme pretvárať predstavy našich klientov na priestory, kde sa budú cítiť príjemne a pohodlne.

Leardo je priamym dovozcom viacerých renomovaných talianskych, dánskych, či slovenských výrobcov nábytku a bytových doplnkov. Vďaka širokej ponuke typových produktov i vlastným výrobným kapacitám sme schopní zabezpečiť akékoľvek požiadavky klienta na nadštandardne vybavený interiér.

Vďaka pozitívnym skúsenostiam z predchádzajúcej spolupráce sa Leardo stalo partnerom projektu LifePark Residence. Znamená to, že ako majiteľ bytu v tomto projekte získavate zvýhodnené podmienky pri navrhovaní a tvorbe vášho budúceho interiéru. Budeme vás sprevádzať celým procesom od riešenia klientskych zmien, cez návrh interiéru, stavebnú realizáciu až po konečnú dodávku interiérového vybavenia.

Aké výhody vám spolupráca so spoločnosťou Leardo prináša?

  • Ak sa stanete majiteľom nehnuteľnosti v bytovom projekte LifePark Residence, poskytneme vám za zvýhodnených podmienok služby spojené s návrhom interiéru a jeho realizáciou na kľúč.
  • Vďaka znalosti celého projektu a projektovej dokumentácie dokážeme eliminovať chyby a zefektívniť proces realizácie.
  • Konzultácie, návrh a kalkuláciu sme schopní riešiť kedykoľvek po dohode s vami bez ohľadu na skutočnú fázu výstavby projektu.
  • Zastúpením viacerých značiek dizajnových výrobcov bytového nábytku a interiérového vybavenia získavate „slobodu“ výberu bez obmedzenia a s cenami, aké by individuálny zákazník nedosiahol.
  • Vďaka vlastným výrobným kapacitám a možnosti výroby nábytku na mieru poskytujeme možnosť dotvoriť si interiér bytu bez obmedzení.

V prípade kompletnej realizácie interiéru získavate jediného partnera zodpovedajúceho za celý proces jeho zariaďovania.

Váš interiér môžeme realizovať ihneď ako si preberiete kľúče od vášho nového bytu.

V rámci komunikácie s touto spoločnosťou nezabudnite, prosím,  uviesť, že ide o projekt LifePark Residence.

Viac informácií získate priamo na web stránke www.leardo.sk, prostredníctvom e-mailu info@leardo.sk alebo na mobilnom čísle  +421 903 649 372.