logo - LifePark

V lukratívnej lokalite na Drotárskej ceste v Bratislave vyrastá unikátny projekt LifePark Residence. Iba 19 bytov a radový dom s 3 bytmi dávajú budúcim obyvateľom záruku súkromia a komorného prostredia.  

Blízko do prírody, na skok do centra. 

Horský park, najväčšia prírodná zelená zóna v Bratislave s pôvodnou faunou a flórou, v bezprostrednej blízkosti rezidencie priam láka na prechádzky, ranný džoging, relax či meditáciu. Každá generácia si tu nájde to svoje.  A pritom sa stále pohybujete v tichej časti v Starom meste, v centre inak rušnej metropoly. Odjakživa prestížna štvrť, v ktorej sídli väčšina zahraničných zastupiteľstiev, pridáva lokalite hradného kopca nádych nenápadnej výnimočnosti a noblesy. Ak je teda tiché, bezpečné a stabilizované prostredie to, čo hľadáte, tento kus sveta bol stvorený práve pre vás.

Zdravé bývanie

LifePark Residence poskytuje svojim obyvateľom zdravé bývanie po všetkých stránkach. Aj keď je dole v meste sychravé počasie a smog, tu na hradnom kopci je vzduch čistý, priezračný a čerstvý. Premávka v celej lokalite a osobitne na Drotárskej ceste nie je ani zďaleka taká frekventovaná ako v iných častiach Bratislavy. Hluk mesta sem nedolieha, svetelný smog neruší pri pohľade na hviezdy a výhľad upokojí vašu psychiku aj po náročnom či uponáhľanom dni. Navyše – až na 60 percentách plochy celého komplexu vytvoril architekt priestor na prírodnú zeleň a oddychovú zónu. Vznikol tak ideálny priestor na stretnutia s rodinou, priateľmi či na pohyb na čerstvom vzduchu s malými deťmi.

Byt v  LifePark Residence sa vám síce pod vianočný stromček nezmestí, ale symbolické kľúče od neho v darčekovej kazete určite áno. Viete si hádam predstaviť väčšie prekvapenie? Tento darček nezapadne prachom a neobnosí sa. Práve naopak – počas najbližších mesiacov budete môcť s radosťou sledovať, ako stavba vášho bývania rastie každým dňom bez toho, aby ste si vy museli robiť starosti s projektom, výberom stavebnej firmy či použitých materiálov.

Projekt LifePark Residence je totiž jedinečný nielen svojou polohou a  charakterom, ale najmä tým, že jeho realizáciu komplexne zastrešuje jediný subjekt – spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o..  Ako investor, realizátor výstavby, priamy predajca ale aj partner, ktorý vám poradí a pomôže pri finálnom riešení interiérov vášho bytu či domu podľa vašich predstáv.  Navyše pre svojich klientov zabezpečí aj kompletný servis nehnuteľnosti počas celej záručnej doby. Táto skutočnosť a renomé medzinárodne uznávanej značky STRABAG dáva budúcim obyvateľom nového bytového a radového domu na Drotárskej ceste istotu a záruky, že rozhodnutie zabezpečiť si nehnuteľnosť práve v tomto objekte je správne a bez rizika.

Pripomeňme, že v radovom dome je k dispozícii už iba posledný byt vo výmere viac ako 140 metrov štvorcových. O úspešnosti projektu svedčí aj to, že z 19 bytov v bytovom dome predal investor už 14. Príležitosť získať atraktívne bývanie v exkluzívnej lokalite má tak už len posledných 5 záujemcov.